wydawnictwa polskie, Kopicki Edmunt - Ilustrowany Skorowidz Pieniędzy Polskich i z Polską Związ..

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 20:31:40
205471
Opis: wydawnictwa polskie, Kopicki Edmunt - Ilustrowany Skorowidz Pieniędzy Polskich i z Polską Związanych, 4 woluminy - część 1 teksty i tablice, część 2 teksty i tablice
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: oprawa kartonowa lakierowana, stan zachowania dobry

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 213

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  280 zł
4)  260 zł
5)  240 zł