Polska, mała plakieta z Józefem Piłsudskim

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 15-03-2018 22:54:20
155548
Opis: Polska - XX w., mała plakieta z Józefem Piłsudskim, autorstwa Józefa Aumillera, wykonana w Mennicy Warszawskiej dla uczczenia Józefa Piłsudskiego, Głowa marszałka w lewo umieszczona w medalionie, niżej napis w 18 wierszach WSKRZESICIEL PAŃSTWA POLSKIEGO, TWÓRCA I WÓDZ / ARMJI POLSKIEJ MARSZAŁEK JÓZEF PIŁSUDSKI ..., u dołu sygnatura AVMILLER / WACŁAW SIEROSZEWSKI
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 26 x 15 mm

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 348

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  115 zł
4)  85 zł
5)  55 zł
6)  38 zł