Polska, 10 złotych, 1933

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 15-03-2018 21:58:20
155687
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1933, Warszawa, Romuald Traugutt - 70.rocznica Powstania Styczniowego
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: pieknie zachowane, delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 122

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1448

1)  1 000 zł
2)  980 zł
3)  940 zł
4)  680 zł
5)  350 zł
6)  320 zł