Rosja, rubel, 1830 СПБ НГ

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Rosja, rubel, 1830 СПБ НГ

Rosja, rubel, 1830 СПБ НГ

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 15-03-2018 22:43:20
154395
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1830 СПБ НГ, Petersburg, długie wstęgi pod orłem
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: nierówna patyna, ładnie zachowany
Literatura: Adrianov 1830б, Bitkin 109

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 260

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  960 zł
4)  880 zł
5)  680 zł
6)  600 zł
7)  500 zł
8)  430 zł
9)  420 zł