Polska, 5 złotych, 1928

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Polska, 5 złotych, 1928

Polska, 5 złotych, 1928

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 15-03-2018 22:01:20
155220
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1928, Warszawa, Nike (ze znakiem Mennicy Warszawskiej)
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: rysy w tle awersu i rewersu, subtelna patyna
Literatura: Parchimowicz 114a

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 677

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  820 zł
4)  620 zł
5)  470 zł
6)  390 zł
7)  320 zł
8)  300 zł