Polska, trojak, 1582

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, plakiety i odznaki
Polska, trojak, 1582

Polska, trojak, 1582

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 15-03-2018 21:19:40
155493
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety koronne, trojak, 1582, Olkusz
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: nierówna patyna
Literatura: Iger O.82.5.r (R1)

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 179

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  330 zł
4)  290 zł
5)  250 zł
6)  240 zł