Austria, talar, 1695 KB

Austria, talar, 1695 KB

Austria, talar, 1695 KB

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 22-02-2018 22:38:20
152835
Opis: Austria - Leopold I 1657-1705, talar, 1695 KB, Krzemnica
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna, nierówna patyna, moneta czyszczona
Literatura: Dav. 3264, Herinek 739, Huszár 1374

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 345

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł
3)  660 zł
4)  580 zł
5)  540 zł
6)  500 zł
7)  340 zł
8)  320 zł
9)  310 zł
10)  300 zł