Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Polska, trojak, 1594

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 22-02-2018 21:48:40
154049
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1594, Malbork, skrócona data u dołu między zamkniętym pierścieniem a trójkątem
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger M.94.1.a

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 28
Ilość odsłon: 509

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  350 zł
4)  330 zł
5)  145 zł