Polska, 3 grosze polskie, 1830 FH

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 22-02-2018 22:21:00
154287
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 3 grosze polskie, 1830 FH, Warszawa
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: równomierna ciemna patyna
Literatura: Bitkin 1038, Iger KK.30.1.a (R), Plage 171

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 223

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  280 zł
5)  155 zł
6)  115 zł
7)  105 zł
8)  95 zł
9)  85 zł
10)  65 zł
11)  60 zł