Polska, szeląg, 1752 D

Polska, szeląg, 1752 D

Polska, szeląg, 1752 D

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 22-02-2018 22:14:20
154088
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, szeląg, 1752 D, Gubin
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kahnt 703

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 143

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  32 zł