Polska, grosz, 1614

Polska, grosz, 1614

Polska, grosz, 1614

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 22-02-2018 21:55:20
154243
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, grosz, 1614, Kraków
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna na awersie, resztki blasku menniczego
Literatura: Kop. 803 (R)

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 243

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  120 zł
4)  115 zł
5)  75 zł
6)  55 zł
7)  50 zł
8)  48 zł