Niderlandy, grosz, bez daty (ok. 1365-1384)

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 22-02-2018 21:24:00
154148
Opis: Niderlandy - Flandria - Ludwik II van Male 1346-1384, grosz, bez daty (ok. 1365-1384), Aw: Lew w hełmie siedzący w lewo; Rw: Długi krzyż na podwójnej obwódce
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 2.21 g, gięty, patyna
Literatura: Boudeau 2232

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 177

1)  120 zł