Niemcy, 3 marki, 1930 E

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne
Niemcy, 3 marki, 1930 E

Niemcy, 3 marki, 1930 E

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2018 22:39:40
151912
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, 3 marki, 1930 E, Muldenhütten, balon Graf Zeppelin / Graf Zeppelin Weltflug
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 86, Jaeger 342

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 123

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  200 zł
4)  200 zł
5)  190 zł
6)  180 zł