Polska, 3 grosze polskie z miedzi krajowej, 1826 IB

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2018 22:05:40
153219
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 3 grosze polskie z miedzi krajowej, 1826 IB, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: gruba, ciemnozielona patyna, ale bardzo wyraźna
Literatura: Bitkin 1025, Iger KK.26.1.a, Plage 161

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 37
Ilość odsłon: 790

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  420 zł
4)  370 zł
5)  360 zł
6)  280 zł
7)  250 zł
8)  185 zł
9)  175 zł
10)  120 zł
11)  115 zł
12)  105 zł
13)  95 zł
14)  80 zł
15)  60 zł
16)  55 zł
17)  50 zł
18)  48 zł