Śląsk, 1 krajcar, 1700 LPH

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne
Śląsk, 1 krajcar, 1700 LPH

Śląsk, 1 krajcar, 1700 LPH

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2018 22:10:20
153000
Opis: Śląsk - księstwo nyskie biskupów wrocławskich - Franciszek Ludwik z Neuburga 1683-1732, 1 krajcar, 1700 LPH, Nysa
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 2745

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 650

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  155 zł
4)  135 zł
5)  125 zł
6)  115 zł
7)  75 zł
8)  65 zł
9)  55 zł