Saksonia, talar, 1763 I.F.ô.F.

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2018 22:04:00
152485
Opis: Saksonia - Fryderyk Krystian 1763, talar, 1763 I.F.ô.F., Lipsk, wariant z literką S na odcięciu rękawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.94 g, patyna, lekko czyszczone
Literatura: Buck 14, Dav. 2677B, H-Cz. 4741, Kahnt 1005, Merseburger 1892, Schnee 1052

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 331

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  640 zł
4)  620 zł
5)  600 zł