Cesarstwo Rzymskie, follis pośmiertny, 347-348

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2018 21:56:40
153066
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis pośmiertny, 347-348, Nicomedia, Aw: Głowa Konstantyna w chuście w prawo, DV CONSTANTINVS PT AVGG; Rw: Konstantyn w todze kroczący w prawo, po bokach VN MR, w odcinku SMNA•
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 1.60 g, 16 mm, zielona patyna
Literatura: RIC 25

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 342

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  44 zł
4)  40 zł
5)  32 zł