Cesarstwo Rzymskie, follis, 335-336

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2018 21:56:20
153036
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis, 335-336, Siscia, Aw: Popiersie w prawo, CONSTANTINVS MAX AVG; Rw: Dwaj legioniści z włóczniami, między nimi sztandar obozowy, GLORIA EXERCITVS, w odcinku ASIS
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 2.53 g, 18 mm, zielona patyna
Literatura: RIC 252

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 196

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  60 zł
4)  44 zł
5)  40 zł