Cesarstwo Rzymskie, follis, 320-321

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2018 21:55:00
153063
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis, 320-321, Tessaloniki, Aw: Głowa cesarza w prawo, CONSTANTINVS AVG; Rw: W wieńcu laurowym VOT XX, D N CONSTANTINI MAX AVG, u dołu TSEVI
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.22 g, 18 mm, zielona patyna
Literatura: RIC 101

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 242

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł