Cesarstwo Rzymskie, follis, ok. 307

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2018 21:53:40
153032
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksymian Herkuliusz 286-310, follis, ok. 307, Lugdunum (Lyon), Aw: Popiersie cesarza w prawo, D N MAXIMIANO P F S AVG; Rw: Geniusz stojący w lewo z modiusem na głowie, trzymający paterę i róg obfitości, u stóp płonący ołtarz, GENIO POPVLI ROMANI, w polu N, w odcinku PLC
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 7.89 g, 26 mm, zielona patyna
Literatura: RIC 206

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 179

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  55 zł
5)  38 zł