wydawnictwa zagraniczne, Hugo von Saurma-Jeltsch - Die Saurmasche Münzsammlung deutscher, schweizerischer und polnischer Gepräge von etwa dem Beg

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 29-01-2018 18:00
Zakończenie: 08-02-2018 20:32:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 08-02-2018 20:32:20
153326
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Hugo von Saurma-Jeltsch - Die Saurmasche Münzsammlung deutscher, schweizerischer und polnischer Gepräge von etwa dem Beg, REPRINT wydania z 1892 wykonany w 1986 roku przez Transpress
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 152 szpalty katalogowe i 104 tablice ze zdjęciami, format A4+, bardzo dobry katalog monet XVI wieku aż do pierwszej ćwierci XVII w., twarda oprawa płócienna z obwolutą

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 175