wydawnictwa polskie, Jerzy Koziczyński - Banknoty polskie / Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, tom I (1794-1866)

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 1 900 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2018 20:30:20
153322
Opis: wydawnictwa polskie, Jerzy Koziczyński - Banknoty polskie / Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, tom I (1794-1866), Warszawa 2000, z dołączoną wkladką
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 282 strony formatu A4+, ilustracje i określenie rzadkości w tekście, świetne ilustracje, twarda oprawa ze złoceniami i obwolutą, bardzo rzadka i poszukiwana praca będąca opracowaniem 1. części największego zbioru banknotów polskich

Cena końcowa: 1 900 zł
Cena wywoławcza: 960 zł
Cena szacunkowa: 1 600 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 183

1)  1 900 zł
2)  1 850 zł
3)  1 750 zł
4)  1 050 zł
5)  960 zł