Polska, szeląg, 1581

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, szeląg, 1581

Polska, szeląg, 1581

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2018 22:01:20
149821
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Gdańsk, szeląg, 1581, Gdańsk
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 7429 (R), CNG 128.III

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 404

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł
4)  60 zł