Niemcy, 10.000 marek, 1923

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Niemcy, 10.000 marek, 1923

Niemcy, 10.000 marek, 1923

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 25-01-2018 22:19:40
152349
Opis: Niemcy - Prowincja Westfalia, 10.000 marek, 1923
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź złocona 32.80 g, 44 mm
Literatura: Jaeger N20b

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 284

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  38 zł
4)  36 zł
5)  34 zł
6)  30 zł