Polska, dwuzłotówka, 1787

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, dwuzłotówka, 1787

Polska, dwuzłotówka, 1787

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 25-01-2018 21:44:20
152360
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, dwuzłotówka, 1787, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Plage 339, Berezowski 2 zł

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 879

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  270 zł
4)  230 zł
5)  195 zł
6)  170 zł
7)  155 zł
8)  145 zł
9)  140 zł
10)  135 zł
11)  130 zł
12)  125 zł
13)  120 zł