Niemcy, 1/16 talara, 1652

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Niemcy, 1/16 talara, 1652

Niemcy, 1/16 talara, 1652

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 25-01-2018 22:18:00
152328
Opis: Niemcy - Schleswig-Holstein - Gottorp - Fryderyk III 1616-1659, 1/16 talara, 1652, Schleswig
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Lange 350.a

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 244

1)  50 zł
2)  50 zł
3)  40 zł