Francja, 5 franków, 1817 A
Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Francja, 5 franków, 1817 A
Cena wylicytowana: 430 zł
152329
Opis: |
Francja - Ludwik XVIII 1814-1824, 5 franków, 1817 A, Paryż |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Gadoury 614 |
Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 435
1) 430 zł
2) 420 zł
3) 260 zł
4) 240 zł
5) 210 zł
6) 200 zł
7) 200 zł
8) 115 zł
9) 95 zł
10) 90 zł
min |