Polska, 5 złotych, 1834

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, 5 złotych, 1834

Polska, 5 złotych, 1834

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 25-01-2018 21:50:20
152062
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 5 złotych, 1834, Warszawa, z inicjałami IP pod Orłem (mincerz Jerzy Pusch)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 992, Plage 44, Berezowski 5 zł

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 367

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  780 zł
4)  760 zł
5)  700 zł
6)  540 zł
7)  500 zł
8)  490 zł
9)  470 zł
10)  450 zł