Polska, ort, 1658 AT

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, ort, 1658 AT

Polska, ort, 1658 AT

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 25-01-2018 21:42:40
152461
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, ort, 1658 AT, Poznań, wariant z wąską tarczą herbową
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: ślad po zawieszce, ciemna patyna
Literatura: Kop. 1758 (R), Tyszkiewicz 3 mk

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 245

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  240 zł
4)  200 zł
5)  190 zł
6)  170 zł
7)  120 zł