Polska, ort, 1609

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, ort, 1609

Polska, ort, 1609

Cena wylicytowana: 2 300 zł
Aukcja zakończyła się 25-01-2018 21:41:20
152029
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1609, Gdańsk, kropka nad łapą niedźwiedzia, dwukropek pomiędzy D:G
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki rocznik
Literatura: Shatalin GD09-2 (R3), Kop. 7482 (R3), Tyszkiewicz 4 mk

Cena końcowa: 2 300 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 695

1)  2 300 zł
2)  2 200 zł
3)  1 900 zł
4)  1 700 zł
5)  1 200 zł
6)  1 050 zł
7)  1 000 zł
8)  960 zł
9)  900 zł