Polska, denar, (16)23

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, denar, (16)23

Polska, denar, (16)23

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 25-01-2018 21:40:20
152037
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Łobżenica, denar, (16)23, Łobżenica, skrócona data Z - 3 po bokach monogramu
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: pęknięty krążek, miejscowa rdzawa patyna na awersie
Literatura: Kop. 7871 (R4), Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 150

1)  48 zł