Polska, ort, 1621
Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, ort, 1621
Cena wylicytowana: 95 zł
152044
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1621, Bydgoszcz, końcówka napisu PRVS MAS |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna |
Shatalin BD21-33 |
Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 272
1) 95 zł
2) 90 zł
3) 85 zł
4) 80 zł
5) 75 zł
min |