Polska, trojak, 1586

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1586

Polska, trojak, 1586

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 25-01-2018 21:34:20
152439
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Ryga, trojak, 1586, Ryga
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: awers wybity uszkodzonym stemplem, ale bardzo ładnie zachowany
Literatura: Iger R.86.2.a, K.-G. 26

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 421

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  250 zł
4)  240 zł
5)  200 zł
6)  180 zł