Niderlandy hiszpańskie, 1/4 patagona, 1627

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 04-01-2018 22:11:00
205184
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Filip IV 1621-1665 - Brabancja, 1/4 patagona, 1627, Bruksela
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Delmonte 311

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 162

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  70 zł
4)  50 zł
5)  48 zł