Niderlandy hiszpańskie, 1/2 patagona, 1657

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 04-01-2018 22:12:40
202329
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Filip IV 1621-1665 - Brabancja, 1/2 patagona, 1657, Bruksela
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Delmonte 303

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 25
Ilość odsłon: 205

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  250 zł
4)  220 zł
5)  160 zł