Francja, 5 franków, 1811 A

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Francja, 5 franków, 1811 A

Francja, 5 franków, 1811 A

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 04-01-2018 22:09:20
151013
Opis: Francja - Napoleon Bonaparte 1804-1815, 5 franków, 1811 A, Paryż
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 24.93 g, miejscowa gruba patyna, moneta bez śladów obiegu, do umycia
Literatura: Dav. 85, Gadoury 584

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 479

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  400 zł
4)  280 zł
5)  280 zł
6)  260 zł
7)  210 zł