Śląsk, 3 krajcary, 1675

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Śląsk, 3 krajcary, 1675

Śląsk, 3 krajcary, 1675

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 04-01-2018 22:06:00
150969
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Jerzy Wilhelm 1672-1675, 3 krajcary, 1675, Brzeg, końcówka napisu SI na awersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna miejscowa patyna na rewersie, blask menniczy
Literatura: F.u.S. 1971, E.-M. 268 (R2)

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 403

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  330 zł
4)  320 zł
5)  310 zł