Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1625

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 04-01-2018 22:05:40
150990
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort, 1625, Królewiec, końcówka MARCHIO BRAND, odmiana z dużą literą S w słowie PRVS na rewersie
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, moneta z połyskiem menniczym
Literatura: Shatalin GW25-5 (R2)

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 481

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  480 zł
4)  460 zł
5)  440 zł
6)  290 zł
7)  280 zł
8)  270 zł
9)  260 zł
10)  250 zł