Polska, 100 złotych, 1978

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 100 złotych, 1978

Polska, 100 złotych, 1978

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 04-01-2018 21:50:40
150894
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1978, Warszawa, Ochrona Środowiska - Łoś
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', nakład 30.000 sztuk, moneta w ładnym stanie zachowania wybita stemplem lustrzanym, w pudełku NBP, patyna
Literatura: Parchimowicz 281

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 132

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  46 zł
4)  44 zł
5)  42 zł
6)  40 zł
7)  38 zł
8)  36 zł