Polska, trojak, 1599

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 04-01-2018 21:19:00
150828
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1599, Wschowa, kryza wachlarzowata, korona z lilią
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko niedobity, ale dość ładnie zachowany
Literatura: Iger W.99.2.a

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 270

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  200 zł
4)  160 zł
5)  90 zł