Zakon Krzyżacki, brakteat

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Zakon Krzyżacki, brakteat

Zakon Krzyżacki, brakteat

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 04-01-2018 21:09:20
146231
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, Duży krzyż grecki o rozszerzonych ramionach
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 0.27 g, ciemna patyna
Literatura: Wachinski 219, BRP-Prusy T18

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 306

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  60 zł
4)  38 zł
5)  36 zł