Węgry, brakteat, I połowa XIII w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 04-01-2018 21:09:00
151009
Opis: Węgry, brakteat, I połowa XIII w., jeździec na koniu w prawo
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.21 g
Literatura: Huszár 195, Frynas H.18.50

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 196

1)  65 zł
2)  60 zł