Sławonia, denar, 1267-1270

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Sławonia, denar, 1267-1270

Sławonia, denar, 1267-1270

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 04-01-2018 21:07:20
150548
Opis: Sławonia - Bela IV 1235-1270, denar, 1267-1270, Aw: Kuna w lewo między dwiema gwiazdkami, MONETA DVCIS P SCLAVONIA; Rw: Krzyż, w którego kątach gwiazda, półksiężyc i dwie głowy, po bokach h - R (Ban Henricus Nemetujvari)
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.77 g, patyna, dość rzadka odmiana z napisem DVCIS i inicjałami bana

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 312

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł