Niemcy, denar krzyżowy, początek XI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 04-01-2018 21:00:20
204967
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, początek XI w., Kapliczka z kółkiem wewnątrz / Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro , gięty
Literatura: Dbg 1330, Gum.CNP typ II, 434

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 202

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  65 zł
4)  65 zł
5)  40 zł
6)  36 zł