Rzym Kolonialny, tetradrachma bilonowa, 285-286 (2 rok panowania)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 04-01-2018 20:51:20
142207
Opis: Rzym Kolonialny - Egipt - Aleksandria, tetradrachma bilonowa, 285-286 (2 rok panowania), Aleksandria, Aw: Popiersie cesarza w prawo, A K Γ OVAΛ ΔΙΟΚΛΗΤΙΑΝΟC CEB; Rw: Eirene stojąca w lewo, trzymająca gałązkę oliwną i berło, po bokach L-B
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, zielona patyna
Literatura: Emmett 4045, Förschner 1251

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 134

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł
4)  36 zł