Niderlandy, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1648

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 28-12-2017 22:26:40
150718
Opis: Niderlandy - Kampen, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1648, rycerz stojący w prawo z głową zwróconą do tyłu, znak menniczy: lilia
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Delmonte 862, Dav. 4873, Purmer Ka29

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 247

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  240 zł
5)  170 zł