Polska, ort, 1615

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, ort, 1615

Polska, ort, 1615

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 28-12-2017 21:52:00
150553
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1615, Gdańsk
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: najrzadszy wariant orta z 1615 roku, piękna patyna - niestety moneta przedziurawiona
Literatura: Shatalin GD15b-2 (R6) - wariant (awers podobny do 3)

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1817

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  410 zł
4)  400 zł
5)  320 zł
6)  200 zł