Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1835

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 28-12-2017 22:00:00
150270
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1835, Petersburg, szeroka korona
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1087, Plage 322, Berezowski 12.50 zł

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 240

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  640 zł
4)  620 zł
5)  560 zł
6)  540 zł
7)  500 zł
8)  420 zł