Polska, 2 złote, 1819 IB

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, 2 złote, 1819 IB

Polska, 2 złote, 1819 IB

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 28-12-2017 21:58:00
204797
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1815-1825, 2 złote, 1819 IB, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 833, Plage 49

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 261

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  310 zł
4)  185 zł
5)  170 zł
6)  160 zł
7)  150 zł