Polska, półzłotek, 1769

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, półzłotek, 1769

Polska, półzłotek, 1769

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 28-12-2017 21:57:20
150725
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, półzłotek, 1769, Warszawa, wariant z wieńcem wokół tarczy z większą ilością liści
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: nierówna patyna
Literatura: Plage 250

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 249

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  170 zł
4)  165 zł
5)  160 zł
6)  155 zł